ODK – BLACKBERRY – SYRUP LINE
October 11, 2020
GINGER – SYRUP LINE
October 11, 2020
Show all

GRENADINE – SYRUP LINE

Category:
Description

 Shurup Shege

Perberesit: sheqer, koncentrat leng shege (15%), koncentrat leng limoni, arome, uje, koncentrat (karrote, rrush I zi freng).

Produkt pa gluten

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi koncentrat shurupi me 7 njësi ujë.

Paketim qelqi 750 ml

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRENADINE – SYRUP LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *