FRIARIELLI BROCCOLI ALLA NAPOLETANA- LULE BROKOLI ALLA NAPOLETANA
June 12, 2018
ARMONIA TARTUFATA
June 12, 2018
Show all

INSALATINA DI VERDURE- SALLATE PERIMESH ZHULIEN

Category:
Description

Sallate me majdanoz, rrepa, karrota dhe speca të prera fije fije në stilin Julienne të ruajtura në ujë me pak uthull. Të serverien duke i kulluar dhe te marinohen si një garnitur për mishrat e zjerë ose me shtesën e majonezës si antipastë.
Pesha neto: 2600g
Kodi: 34010

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “INSALATINA DI VERDURE- SALLATE PERIMESH ZHULIEN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *