IRCA – COVERVIT
February 16, 2018
IRCA – COVERVIT EXTRA CHOC WHITE
February 16, 2018
Show all

IRCA – COVERVIT EXTRA CHOC DARK

Category:
Description

mbuluese me cilësi të lartë me bazë çokollatë të zeze (75%) me nje shije te rafinuar dhe intense qe I bejne ideale per te perftuar nje produkt final ten je cilesie te pakrahasueshme . Pesha neto: kova 25 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IRCA – COVERVIT EXTRA CHOC DARK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *