IRCA – MIRROR LAMPONE
February 22, 2018
IRCA – PRALIN DELICRISP NOIR
February 22, 2018
Show all

IRCA – PRALIN DELICRISP COCONTY

Category:
Description

– pastë çokollate me qumësht e shijshme me arrë kokosi të grirë dhe Delicrisp krokant, ideale për realizimin e produkteve të ëmbla dhe akulloreve.
Pesha neto: 5kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IRCA – PRALIN DELICRISP COCONTY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *