Fusilloni Me Misër & Oriz
March 29, 2019
Sedanini Thjerrëza Te Kuqe
March 29, 2019
Show all

Lasagne Me Misër & Oriz

Category:
Description

Paketim: 12X250 g
PASTA ME MISËR-ORIZ
RECETË E RE ME ORIZ INTEGRAL
Për ata që duan thjeshtësinë dhe lehtësinë e misrit dhe orizit
Orizi Integral i ofron makaronave një shije të thjeshtë dhe tradicionale, për një pjekje “gjithmonë al dente”.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lasagne Me Misër & Oriz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *