PreGel CREMA TIRAMISU’
February 6, 2018
PreGel OVISSIMO®
February 6, 2018
Show all

MAGIC SUGAR

Description

KODI: 75604

Zgjidhja perfekte per e perfutar ne menyre te shpejte dhe te thjeshte produkte te embla, dekoracione te shkelqyera prej sheqeri per te zbukuruar akulloren dhe produktet te pasticerise, ose per te krijuar skultura te verteta sheqeri.

PAKETIMI: 4 qese x 2 kg

APLIKIMI: Pasticeri

CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAGIC SUGAR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *