ASPARAGI VERDI- SHPARGUJ JESHILË
June 12, 2018
FRIARIELLI BROCCOLI ALLA NAPOLETANA- LULE BROKOLI ALLA NAPOLETANA
June 12, 2018
Show all

MAIS – MISËR I ËMBËL

Category:
Description

I karakterizuar nga kokrra te verdha të rrumbullakosura pak a shumë të mëdha, i ëmbël nga variatet i seleksionuar. Ideal për përgatitjen e antipastave të ngrohta dhe të ftohta, si shoqërues dhe për të pasuruar sallata plot fantazi. Mund të shërbehet edhe i ngrohtë duke i shtuar vetëm vaj ose gjalpë.
Pesha neto: 300g Kodi: 60110
Pesha neto: 600g Kodi: 60100
Pesha neto: 1870g Kodi: 60050

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAIS – MISËR I ËMBËL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *