PreGel MY SAVORY MIX
February 6, 2018
CHEESECAKE MIX
February 6, 2018
Show all

MIX PER ECLAIR GLUTEN FREE

Description

KODI: 81024

Miks e gatshem pluhur I kopletuar per te pergatitur gjithe krijimet tuaja te pasticerise me baze brumi choux. Nje miks I balancuar ne menyre perfekte, pa gluten te cilit mjafton ti shtoni uje te ngrohte per te ralizuar ne pak kohe éclair dhe bignè te embel dhe te kripur.

PAKETIMI: 4 thase x 1.6 kg

APLIKIMI: Pasticeri

Doza: 800g / Lt uji

CERTIFIKIME: Pa Gluten

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIX PER ECLAIR GLUTEN FREE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *