CHEESECAKE MIX
February 6, 2018
IRCA – BARRETE-gluten free
February 16, 2018
Show all

MIX PER WAFFLES, GAUFRES E PANCAKE

Description

KODI: 90304

Pergatitje ne forme pluhur qe ju lejon te krijoni ne menyre te thjeshte dhe te shpejte waffles, gaufress dhe pancakes. I persosur per tu kombinuar me topa akulloresh, pan ate rrahur dhe fruta te fresketa ose e tekoruar me Arabeschi® PreGel.

Provoni te zhysni wafflat tuaja ne Cremrat Vellutine PreGel per ti bere akoma edhe me te shijshme.

PAKETIMI: 4 qese x 2 kg

APLIKIMI: Pasticeri

Doza: 1kg / lt uje ose 0.8 lt uje + 200g gjalpe

CERTIFIKIME: HALAL ITALIA

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIX PER WAFFLES, GAUFRES E PANCAKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *