MJALTË ME KANELLË
February 6, 2020
MJALTË ME LULE PORTOKALLI – Orange Blossom
February 6, 2020
Show all

MJALTË AKACIE

Category:
Description

Mjalti me Akacie është I krijuar nga bletë që ushqehen me nekarin e pemës  Robinja Pseudiacacia, e njohur gjerësisht si lotusi i zi. Ky mjaltë është me ngjyrë të çelur, me shije fruti dhe ka një arome tipike me nuanca të lëmuara të vaniljes së zezë.

Ashtu si vera apo kafeja edhe mjalti rowse vjen në tryezë në shije të ndryshme, ngjyra

dhe tekstura, që variojnë në bazë të prejardhjes dhe llojit të luleve të cilat vizitojnë

bletët, këto aroma e bëjnë këtë product, elementin e përkryer për ti dhënë shkëlqim

dhe jetë mëngjeseve tuaja!

100% i pastër dhe natyral.

Pesha neto: 250 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË AKACIE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *