MJALTË ORGANIK
February 6, 2020
Ullinj jeshil kokërr mëdhenj
February 13, 2020
Show all

MJALTË Easy Squeezy

Category:
Description

Mjalti Sqweezy Rowse është një nga mjaltet më të shitura në Angli, idal për shumë përdorime që nga mëngjesi deri tek produktet e furrëngjesi deri tek produktet e furrës. 100% mjaltë i pasur dhe natyral, thjesht shtrydheni mbi qullin e tërshërës, mbi toast apo kos me fara dhe drithëra. Provojeni gjithashtu mbi salcat e sallatave, në marinime të ndryshme apo torta.

Pesha neto: 340 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË Easy Squeezy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *