MJALTË MANUKA 15+NPA
February 6, 2020
MJALTË MANUKA 5+NPA
February 6, 2020
Show all

MJALTË MANUKA 10+NPA

Category:
Description

Mjalti Rowse Manuka 15+NPA ka nje ngjyre te erret dhe unike qelibari, konsistence te trashe, me nje arome bimesh te tharta dhe arome likuiricia me nuance te errata. Shtojeni ne uje te nxehte me cipa limoni dhe xhinxheri per nje pije te nxehte. Jo per perdorim te jeshte.

Paketimi: vazo qeqli

Pesha neto: 225 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË MANUKA 10+NPA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *