Muesli Me Fruta 500 GR
April 2, 2019
MJALTË MANUKA 10+NPA
February 6, 2020
Show all

MJALTË MANUKA 15+NPA

 

 

Category:
Description

Mjalti Rowse Manuka 15+NPA ka nje ngjyre te erret dhe unike qelibari, konsistence te trashe, me nje arome bimesh te tharta dhe arome likuiricia me nuance te errata. Jo per perdorim te jashtem.

Paketimi: vazo qeqli

Pesha neto: 225 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË MANUKA 15+NPA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *