MJALTË MANUKA 10+NPA
February 6, 2020
MJALTË SUPAHONEY™ + MANUKA + VITAMINË C
February 6, 2020
Show all

MJALTË MANUKA 5+NPA

Category:
Description

Mjalti Rowse Manuka 15+NPA ka nje ngjyre te erret dhe unike qelibari, konsistence te trashe, me nje arome bimesh te tharta dhe arome likuiricia me nuance te errata. Mund ta hani direct nga kavanozi, ose thjesht shtoni disa luge me mjalte ne uje te nxehte per nje pije te ngrohte. Jo per perdorim te jeshte.

Paketimi: vazo qeqli

Pesha neto: 225 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË MANUKA 5+NPA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *