MJALTË SUPAHONEY™ + MANUKA + VITAMINË C
February 6, 2020
MJALTË AKACIE
February 6, 2020
Show all

MJALTË ME KANELLË

Category:
Description

100 % natyral, i pranishëm çdo ditë në tavolinat tuaja, i pastër dhe sinonim i origjinalitetit të mëngjeseve tuaja, ashtu si natyra e ka ideuar të jetë! Pa asgjë të shtuar që të mund ti kompromentojë vlerat shëndetësore që disponon.

Është zgjedhja e përsosur sapo ngriheni në mëngjes. Vjen tek konsumatori me shishe që shtrydhen, më saktë akoma në shtatë varietete të ndryshme. Mjalti ynë qelibar është super i shijshëm në granola, tërshërë, kos, petulla, waffles dhe fruta për të ëmbëlsuar pijet e

ndryshme dhe jo vetëm. Produktet janë të mrekullueshme për të lyer bukën e thekur, pitet ,gurabijet, cheesecake.

Paketimi: Shishe plastike me shtrydhje

Pesha neto: 250 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË ME KANELLË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *