MJALTË ME LULE PORTOKALLI – Orange Blossom
February 6, 2020
MJALTË ME LULE TE EGRA – wildflower
February 6, 2020
Show all

MJALTË ME LULE LIME – Lime Blossom

Category:
Description

Zbuloni një botë me shije me mjaltet tona të përzgjedhura.

Rowse Lime Blossom ka një ngjyrë të lehtë qelibari dhe një aromë të freskët agrumesh, me nuance prekjesh të ëmbla të lime. Mund ta shtrydhni mbi një sallatë me fruta tropikale apo qumësht kokosi.

Pesha neto: 250 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË ME LULE LIME – Lime Blossom”

Your email address will not be published. Required fields are marked *