MJALTË ME LULE TE EGRA – wildflower
February 6, 2020
MJALTË Easy Squeezy
February 6, 2020
Show all

MJALTË ORGANIK

Category:
Description

Mjalti organik Rowse është një produkt i agrokulturës organike dhe i

çertifikuar nga ”Soil Association”.

Vjen për konsumatorin në kavanoza qelqi dhe shishe që shtrydhen.

Varietete origjinale dhe të përcaktuara qartë. Ka një shije frutash me

gjurmë freskie. Zgjidhja brilante për në mëngjes!

Pesha neto: 340 g

Paketim Plastik

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË ORGANIK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *