MJALTË MANUKA 5+NPA
February 6, 2020
MJALTË ME KANELLË
February 6, 2020
Show all

MJALTË SUPAHONEY™ + MANUKA + VITAMINË C

Category:
Description

Rowse Supahoney™

Kemi përzier Mjaltin Rowse Manuka 5+ me mjaltin e pastër me qëllim që të krijojmë

“Rowse Supahoney™”, Mbrojtje Perfekte Natyrale në Dimër. Përmban Vitaminë C

e cila ndihmon në forcimin e imunitetit dhe funksionimin normal të tij sepse është

100% i Paster dhë Mjaltë Natyral.

Rowse Supahoney™ Original ka një ngjyrë të ngrohtë qelibari, me aroma të pasura

të tokës dhe nuanca të likuiricias së ëmbël. Rowse Supahoney™+Limon ka një

ngjyrë të ngrohte qelibari, me aromë lëkure limoni dhe aroma të pasura të tokës,

të theksuara nga nuancat e ëmbla të likuiricias.

Thjesht përzieni një lugë gjelle Rowse Supahoney ™ në një filxhan me

ujë të nxehtë për një pije të ngrohtë.

Paketimi: Shishe plastike me shtrydhje

Pesha netoL 250 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MJALTË SUPAHONEY™ + MANUKA + VITAMINË C”

Your email address will not be published. Required fields are marked *