VAJ ULLIRI POMACE 5 Lt
May 31, 2020
MANAFERRA TË KUQE TË NGRIRA 150 g
May 31, 2020
Show all

 MUSTARDË 250 g

Description

 

Mustarda Condito është e përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë. Ideale për patate të skuqura, hot dog, hamburger, gatime zgare, me mish dhe si bazë për salca të tjera. Mund të përdoret si shoqëruese së bashku me salca të tjera, për të dhënë ngjyrë dhe Shije. Shija jonë e preferuar që shoqëron në mënyrë perfekte çdo pjatë. Me aromë sinapi të sapogrirë, shije tradicionale

dhe ngjyrë klasike e verdhë mustarde. Ka teksturë të lëmuar dhe të mpiksur.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ MUSTARDË 250 g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *