STARDUST– S01 e kuqe
May 15, 2020
NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL02
May 15, 2020
Show all

NGJYRA LIPOSOLIBILI– LL01

Description

 

Ngjyra të lëngshme liposolubili ( të tretshme në yndyrë) . Ideale për të ngjyrosur masën e çokollatës dhe të gjitha masat yndyrore.

Ngjyra: JESHILE

Pesha neto: 180g

Kodi: LL01

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJYRA LIPOSOLIBILI– LL01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *