NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL02
May 15, 2020
NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL07
May 15, 2020
Show all

NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL03

Description

 

Ngjyra të lëngshme liposolubili ( të tretshme në yndyrë) . Ideale për të ngjyrosur masën e çokollatës dhe të gjitha masat yndyrore.                                                                                                                                                            Ngjyra: E BARDHË                                                                                                                                                                    Pesha neto: 180g

Kodi: LL03

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL03”

Your email address will not be published. Required fields are marked *