NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL08
May 15, 2020
NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL11
May 15, 2020
Show all

NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL10

Description

 

Ngjyra të lëngshme liposolubili ( të tretshme në yndyrë) . Ideale për të ngjyrosur masën e çokollatës dhe të gjitha masat yndyrore.

Ngjyra: E ZEZË

Pesha neto: 180g

Kodi: LL10

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJYRA LIPOSOLIBILI – LL10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *