ODK – YUZU FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK LEMON SOUR LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – Blood Orange FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat Portokalli I kuq

Perberesit: koncentrat  leng portokall I kuq (50%), sheqer, shurup glukoze-fruktoze, koncentrat leng limoni, koncentrat (karrote, Rrushi I kuq freng), konservues: E202-E211, antioksidant: Vitamin C, arome natyrale.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – Blood Orange FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *