ODK – Wild Berry FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – YUZU FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – Cherry FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat Qershie

Perberesit: sheqer, koncentrat leng qershie (30%) , shurup glukoze, koncentrat leng limoni, uje, trashes:  guar-gum, pektine, arome, koncentrat (karrote, rrush I zi freng), konservues: E211.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – Cherry FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *