ODK – Grapefruit – MALAFEMMENA
October 12, 2020
ODK – VANILLA – CREAMY LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – COCOA – CREAMY LINE

Category:
Description

KREM KAKAO

Përbërësit: Shurup glukoze, sheqer, ujë, kakao pluhur me yndyrë të ulët (12%), agjent trashes: niseshte e modifikuar, ngjyrues: E150a, aroma.

Mund të përmbajë gjyrmë veze, qumshti dhe frutash me lëvozhgë.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë.  Maksimumi 20°C.

Produkt  për përdorim professional

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – COCOA – CREAMY LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *