ODK MANGO FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – BANANE- FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – COCONUT- FRUIT MIX LINE

Category:
Description

KOKOS – MIKS FRUTASH

Përgatitje frutash e përqendruar

Përbërësit: sheqer, ujë, qumësht kokosi I dehidratuar (4%),(qumësht kokosi, maltodekstrinë, sodium CASEINATE), kokos I copëtuar (0.7%), agjent trashes: E407, aroma, acidifikues: acid citric, konservantë: E211, E202, ngjyrues E171.

Alergjenë: përmban QUMËSHT dhe produkte me bazë QUMSHTI.

Produkt pa gluten

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – COCONUT- FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *