ODK – PEACH ICED TEA – SYRUP LINE
October 12, 2020
ODK – CREAMY YOGURT- FRAPPE LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – COFFEE KICK- FRAPPE LINE

Category:
Description

COFFEE KICK – LINJA FRAPE

Përgatitje pluhur me kafe

Përbërësit: sheqer, qumësht pluhur I skremuar, kafe e tretshme (8.5%), maltodekstrinë, proteina qumshti, agjent trashes: E415, aroma, emulsifikues: E471.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Përdorimi: 40 g Përgatitje pluhur për frape me aromë Coffe Kick + 160 g kuba akulli + 160 ml qumësht.

Paketim kanaçe 1kg.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – COFFEE KICK- FRAPPE LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *