ODK – SHADES OF CHOCOLATE- FRAPPE LINE
October 12, 2020
TABASCO SALCË SPECI I KUQ 60 ML
October 20, 2020
Show all

ODK – COOKIES & CREAM- FRAPPE LINE

Category:
Description

BISKOTA & KREM – LINJA FRAPE

Përgatitje pluhur

Përbërësit: sheqer, QUMËSHT pluhur i skremuar, biskota pluhur 20% (miell GRURI, sheqer, vaj palme, kakao pluhur me yndyrë të ulët, shurup glukoze, HIRRË pluhur, agjent fryrës: E500, E503, emulsifikues: lecitinë SOJE, kripë, aroma natyrale), maltodekstrinë, kakao pluhur, aroma, trashes: E415, ngjyrues: E150d, kripë. Mund të përmbajë gjurmë gjurmë të: FRUTA ME LËVOZHGË, VEZË, SOJË.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Përdorimi: 40 g Përgatitje pluhur frape me arome Cookies & Cream + 160 g kuba akulli + 180 ml qumësht.

Paketim kanaçe 1kg.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – COOKIES & CREAM- FRAPPE LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *