ODK – CREAMY YOGURT- FRAPPE LINE
October 12, 2020
ODK – FUNKY CARAMEL- FRAPPE LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – FROZEN MOCHA- FRAPPE LINE

Category:
Description

FROZEN MOCHA – LINJA FRAPE

Përgatitje pluhur e aromatizuar me mocha.

Përbërësit: sheqer, qumësht pluhur i skremuar, maltodekstrinë, kafe e tretshme (7%), proteina qumshti, kakao me yndyrë të ulët, agjent trashes: E415, gjalpë kakao, kripë, aroma, emulsifikues E471.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Përdorimi: 40 g Përgatitje pluhur për frape me aromë frozen mocha + 160 g kuba akulli + 160 ml qumësht.

Paketim kanaçe 1kg.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – FROZEN MOCHA- FRAPPE LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *