ODK – COFFEE TONIC – MALAFEMMENA
October 12, 2020
ODK – COCOA – CREAMY LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – Grapefruit – MALAFEMMENA

Category:
Description

Perberesit: uje, sheqer kaf, dioksid karboni, arome natyrale (0,18%), acidifikues: acid citric, stabilizues:  gome arabike, antioksidant: acid askorbik.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 30°C.

Produkt i gatshëm për përdorim

Paketim shishe qelqi 200 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – Grapefruit – MALAFEMMENA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *