ODK – CARAMEL – CREAMY LINE
October 12, 2020
ODK – WHITE CHOCOLATE– CREAMY LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – HAZELNUT– CREAMY LINE

Category:
Description

KREM LAJTHIE

Përbërësit: Shurup glukoze-fruktoze, sheqer, ujë, paste lajthie  (6%), agjent trashes: niseshte e modifikuar E1442, ngjyrues: E150a, agjent stabilizues: pektinë, aroma, konservantë sorbat potasiumi.

Mund të përmbajë gjyrmë veze, qumshti dhe frutash me lëvozhgë.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Produkt  për përdorim professional

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – HAZELNUT– CREAMY LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *