ODK – FUNKY CARAMEL- FRAPPE LINE
October 12, 2020
ODK – POSHY TOFFEE- FRAPPE LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – HINTS OF VANILLA- FRAPPE LINE

Category:
Description

NUANCA VANILJE – LINJA FRAPE

Përgatitje pluhur e aromatizuar me vanilje.

Përbërësit: sheqer , maltodekstrin, qumësht pluhur I skremuar, proteina qumshti, agjent trashes: E415, gjalpë kakao, aroma, emulsifikues: E471.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Përdorimi: 40 g Përgatitje pluhur për frape me aromë vanilje + 160 g kuba akulli + 160 ml qumësht.

Paketim kanaçe 1kg.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – HINTS OF VANILLA- FRAPPE LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *