ODK – GINGER BEER – MALAFEMMENA
October 12, 2020
ODK – COFFEE TONIC – MALAFEMMENA
October 12, 2020
Show all

ODK – LEMON TONIC – MALAFEMMENA

Category:
Description

TONIK LIMONI-  Pije Soft me gaz me aromë limoni.

Përbërësit: Ujë, sheqer kane, lëng limoni (3%), dioksid karboni, arome limoni natyrale (0.25%), acidifikues: acid citric, aroma natyrale, aromë: quinine.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 30°C.

Produkt i gatshëm për përdorim

Paketim shishe qelqi 200 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – LEMON TONIC – MALAFEMMENA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *