ODK – KIWI FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – Wild Berry FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – Melon FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat Pjepri

Perberesit: shurup glukoze-fruktoze, koncentrat leng pjepri (30%), sheqer, koncentat leng limoni, trashes: miell nga farat guar, pektine, koncentrat (karrote, kungull, spec), ngyrues, konservues: E202-E211.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – Melon FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *