ODK – POMEGRANATE FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – PEACH  FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – PASSION FRUIT- FRUIT MIX LINE

Category:
Description

FRUT PASIONI – MIKS FRUTASH

Përgatitje frutash e përqendruar

Përbërësit: koncentrat frut pasioni lëng (50%), sheqer, shurup glukoze, lëng limoni i koncentruar, trashes: guar gam pluhur, pektinë, aroma, koncentrat (karrote, kungull), konservantë: E202-E211, antioksidantë: vitamin C.

Produkt pa gluten

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – PASSION FRUIT- FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *