ODK – LEMON ICED TEA – SYRUP LINE
October 12, 2020
ODK – COFFEE KICK- FRAPPE LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – PEACH ICED TEA – SYRUP LINE

Category:
Description

SHURUP  ÇAJI I AROMATIZUAR ME PJESHKË

Përbërësit: sheqer kaf, ujë, ekstrakt çaj i zi 2%, koncentrat lëng limoni, aroma natyrale, antioksidantë: acid askorbik, konservantë: E202.

Produkt pa gluten

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/9):  1 njësi koncentrat shurupi me 9 njësi ujë.

Paketim qelqi 750 ml

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – PEACH ICED TEA – SYRUP LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *