ODK – VANILLA – CREAMY LINE
October 12, 2020
ODK – CARAMEL – CREAMY LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – PISTACHIO – CREAMY LINE

Category:
Description

KREM FISTIKU

Përbërësit: Shurup glukoze-fruktoze, sheqer, ujë, yndyrë bimore,  paste fistiku  (3%), qumësht pluhur I skremuar, agjent trashes: niseshte e modifikuar, agjent stabilizues: pektinë, aroma natyrale, ngjyrues: E161, E171, E131, konservantë: sorbat potasiumi, kripë.

Mund të përmbajë gjyrmë veze, qumshti dhe frutash me lëvozhgë.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Produkt  për përdorim professional

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – PISTACHIO – CREAMY LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *