ODK – BLUEBERRY- FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Pineapple FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – STRAWBERRY FRUIT MIX LINE

Category:
Description

LULESHTRYDHE – MIKS FRUTASH

Përbërësit: koncentrat pure dhe lëng luleshtrydhe (50%), sheqer, shurup glukoze, lëng limoni I koncentruar, trashes: guar gam pluhur, pektinë, koncentrat (karrotë, rrush i zi frëng), konservantë: E202-E211, aroma, antioksidantë: vitamin C.

Produkt pa gluten

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – STRAWBERRY FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *