ODK – COCOA – CREAMY LINE
October 12, 2020
ODK – PISTACHIO – CREAMY LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – VANILLA – CREAMY LINE

Category:
Description

KREM VANILJE

Përbërësit: Shurup glukoze, sheqer, ujë, agjent trashes: niseshte e modifikuar E1442, ngjyruesL E171, beta carotene, agjent stabilizues: pektinë, aroma, konservantë: sorbat potasiumi.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Produkt  për përdorim professional

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – VANILLA – CREAMY LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *