ODK – HAZELNUT– CREAMY LINE
October 12, 2020
ODK – GREEN ICED TEA- SYRUP LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – WHITE CHOCOLATE– CREAMY LINE

Category:
Description

KREM ÇOKOLLATE E BARDHË

Përbërësit: Shurup glukoze-fruktoze, sheqer, ujë,  çokollate e bardhe  12% (sheqer, qumesht pluhur I plote, gjalpe kakao, emulsifikues: lecitine soje, aroma), hirrë pluhur, agjent trashes: niseshte e modifikuar, emulsifikuesL E471, aroma, konservantë: E202, ngjyruesL E171.

Mund të përmbajë gjyrmë veze, qumshti dhe frutash me lëvozhgë.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Produkt  për përdorim professional

Paketim shishe PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – WHITE CHOCOLATE– CREAMY LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *