ODK – Melon FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – Cherry FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – Wild Berry FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat fruta pylli

Perberesit: sheqer, pure luleshtrydhe (20%), koncentrat leng mjedre (5%), koncentrat leng Rrushi I zi freng (5%), koncetrat rrush I kuq freng (2,5%), koncentrat  leng manaferre e zeze (2,5 %), koncentrat leng limoni, uje, ekstrakt (patate e embel, karrote), agjent trashes: miell fare guar, pektine, konservues: E202-E211, arome.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – Wild Berry FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *