ODK – Cherry FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – Blood Orange FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

ODK – YUZU FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat Limoni Yuzu

Perberesi: sheqer, leng yuzu 10%, uje koncentrat leng portokalli, koncentrat leng limoni (SULFITE), pulp portokalle, acid citric E330, arome, agjent  xhelefikues: pektine, konservues: E202-E211.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ODK – YUZU FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *