Majonezë Kewpie
May 15, 2018
Teriyaki glaze Kikkoman
May 15, 2018
Show all

Okonomi Salcë Otafuku

Category:
Description

• Paketim: 500gr
• Një përzierje e rreth 20 llojeve të ndryshme të erëzave, frutash dhe perimeve
• Një salcë kremoze e karakterizuar nga një aromë e ëmbël dhe e pasur
• Kjo salcë e shijshme është çelësi recetën Okonomiyaki, pancake Japanezë.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Okonomi Salcë Otafuku”

Your email address will not be published. Required fields are marked *