Theker Kokerr 500 GR
April 2, 2019
Susam i Bardhe 500 GR
April 2, 2019
Show all

Sheqer Kaf Demerara 500 GR

Category:
Description

Sheqeri Demerara është një sheqer i përftuar nga kallami i sheqerit i cili prodhohet në mënyrë natyrale në Ishullin Mauritius (ne Oqeanin Indian) . Procesi i prodhimit është i thjeshtë dhe pa substanca kimikatesh, shtesash apo procedurash të dëmshme kimike. Eshte i pasur dhe i ushqyeshëm sepse përmban gjithë mineralet dhe vitaminat natyrale që janë prezente në lëngun e kallamit të sheqerit. Shija e dallueshme dhe tekstura e Sheqerit Demerara ëmbëlson kafen, cajin apo cokollatën tuaj të ngrohtë, ose çdo pije të ngrohtë apo të ftohtë sipas dëshirës.

E gjeni në paketim 500 g në rrjetin e dyqaneve Neranxi.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sheqer Kaf Demerara 500 GR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *