SPECIAL DAY KIT STAMPE FLUTUR
April 1, 2019
Baby birth 6 forma silikoni ngjyre Lejla
April 1, 2019
Show all

STAMPE SILIKONI NE FORME YJESH

Categories: ,
Description

STAMPE MULTIPORCIONE PREJ SILIKONI NE FORME YJESH 6 racione
PAVONIDEA prezanton nje stampe prej silikoni platinik te linjes I WANNA BE A STAR, per te festuar krishtlindjen dhe mijera festa te tjera me ujet. Mund te pergatiten receta te embla dhe te kripura, te ngrohta ose te ftohta per te kenaqur te gjitha shijet. Ide per nje dhurate Krishtlindje vertet origjinale, per qirinj apo sapune te mrekullueshem te realizuara me stampat tona. Provoji dhe ti.
Kodi:FR067RSAS
Dimensioni 300 x 175 x 37
Paketimi 320 x 180 x 50
Dimensioni mono ~ Ø 82 x 37

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “STAMPE SILIKONI NE FORME YJESH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *