STAMPE SILIKONI NE FORME YJESH
April 1, 2019
6 forma Torta Dasme pink 100 platinium
April 1, 2019
Show all

Baby birth 6 forma silikoni ngjyre Lejla

Categories: ,
Description

Stampa BABY BIRTH ben pjese te nje linje stampash 100% silikoni platinik dedikuar femijeve tuaj. vishini nje grykese simpatike PARAPIU’ BIMBI dhe zgjidhni stampen qe ju pelqen me shumene menyre qe ti beni te ndihen chefa te vegjel dhe ti ushqeni me embelsira te shendetshme ashtu sic mami di ti beje. Te vegjlit tuaj i kemi per zemer.
Kodi: 7439C
Dimensionet 300 x 175 x 39
Paketimi 320 x 180 x 43
Dimensioni mono ~ 81 x 73 x 38
kodi: FR089LI3S

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baby birth 6 forma silikoni ngjyre Lejla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *