6 forma Torta Dasme pink 100 platinium
April 1, 2019
FRUSTY TEL KUZHINE
April 1, 2019
Show all

Tapet Silikoni Whoopies Ngjyre kafe 380*300

Categories: ,
Description

Pavonidea ka ideuar kete tapet te vogel per tju ndihmuar te krijoni whoopies (biskota te vogla dyshe me krem ne mes, te ngjashme me macaroons) pa ju ngjitur ne fund te tepsise. Ne perdorimin e pare duhet te lyhet me gjalpe. Lahet me dore dhe ne lavastovilje.
Kodi: FRFWHOOPIESMRAS
Dimensionet 380 x 300 x 1,5
Paketimi 160 x 430 x 20
Dimensioni mono Ø 70

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tapet Silikoni Whoopies Ngjyre kafe 380*300”

Your email address will not be published. Required fields are marked *