Stampe Silikoni forme sfere spirale 55mm
April 1, 2019
SHISHE E SHENJUAR
April 1, 2019
Show all

ARGJEND SC

Categories: ,
Description

Kodi: Argento ScDecorazioni in scaglieArgjent i ngrenshem ne forme skalietash, paketim 2gr qe rimbyllet I pershtatshem per perdorim ushqimor dhe per perpunime te vecanta dhe dekoracione. nuk ndryshon shijen e krijimeve por lejon tu jape vlere dhe ti beje me te cmueshme tortat, monoporcionet dhe pralinat vetem me nje prekje te shndritshme.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARGJEND SC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *