Coconut  FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
ODK – KIWI FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

PEAR FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat  Dardhe

Perberesit: sheqer, koncentrat leng dardhe (38%), acidifikues: acid citric, agjent  trashes: pektine, konservues: E202-E211.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PEAR FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *