POMODORI PELATI PRIMA SCELTA- DOMATE TË QËRUARA ZGJEDHJE E PARË
June 6, 2018
PESTO CON BASILICO GENOVESE D.O.P- PESTO ME BORZILOK GJENOVEZ D.O.P
June 6, 2018
Show all

PESTO ALLA GENOVESE – PESTO GJENOVEZ

Category:
Description

Pastë borziloku të freskët e përftuar nga grirja e borzilokut duke e përzjerë me me vaj djathë Parmigiano Reggiano, kasjus dhe një majë hudhre. E përshtatshme në receta të ndyshme me makarona, mund të përdoret edhe në recetat e tortave të kripura, në qofte apo pizza.

Pesha neto: 580g vazo qelqi Kodi 12272/800g ne teneqe, Kodi: 12278

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PESTO ALLA GENOVESE – PESTO GJENOVEZ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *